erkamp van leersum paul brouwer effectenlease-overeenkomsten advocaat concurrentievervalsing advocaat verbintenissenrecht amsterdam advocaat immigratierecht advocaat alimentatieberekeningen advocaat midden- en kleinbedrijf aansprakelijkheidsrecht amsterdam advocaat aanbestedingsrecht amsterdam advocaat ruimtelijk ordeningsrecht advocaat handelsrecht amsterdam contracten redigeren advocaat intellectuele eigendom amsterdam reguliere verblijfsvergunningen begeleiding aanvragen tewerkstellingsvergunningen advocaat huwelijksgoederenrecht advocaat verdeling nalatenschappen strafbaarheid van rechtspersonen advocaat fiscale strafzaken strafrechtelijke aansprakelijkheid verkeer
 
 
 

Wie zijn we?

Ons advocatenkantoor is vierentwintig jaar geleden opgericht door Jan de Koning.. Hij begon zijn praktijk op drie hoog achter, met één dossier, één antwoordapparaat en een flinke dosis moed. Inmiddels werken er elf advocaten, twee juridisch medewerkers, en acht secretaresses in het statige pand aan het Amsterdamse Vondelpark. Er zijn duizenden zaken bij ons in beheer.

Jan de Koning is intussen een maatschap aangegaan met Michiel Vergouwen. Het kantoor onderhoudt een alliantie met notariskantoor Erkamp Van Leersum en maakt deel uit van de internationale netwerken Euroadvocaten, The European Law Group en The Toledo Group.

In de loop der jaren hebben we een goede naam opgebouwd in de horeca, de internationale filmwereld, het vastgoed, het uitzendwezen, de sportwereld en de taxibranche. Mogelijk omdat we aandacht hebben voor zowel juridische haarkloverij als voor groots ondernemen. Onze specialistische kennis en methoden dragen we tegenwoordig ook over tijdens een van de DKVA cursussen..

Dat klinkt allemaal behoorlijk pretentieus. Toch staan we met beide benen op de grond. De persoonlijke, informele sfeer is nog steeds ons handelsmerk. Tijdens de kantoorlunch smeren we gewoon onze eigen boterhammen.